Alright, broken open my kids piggy bank. I can go 367.12 on 1 box, and 340.37 a box on the other two and 1 pound of homemade venison jerky made by my aunt Ethel. None of these whiny little wannabes here can beat that deal. You are insane if you don't take it!

And to the rest of you.... I am dinging you all a raisin for your greedy behaviour in this thread!