Yeah I thought about that last night, probably go with $8+. Thinking maby 4 stick each, and number of people would depend on intrest. I'm trying to think up a logical way of doing it quickly that would be easy to follow. The one DG ran worked great but was a little slow, but that my be the only way to do it.
Bookmarks