Quote Originally Posted by Empire23 View Post
Really? I thought they were only sold by the lb. Ill have to go check it out.

Checked it out... the 4oz tube is $18.95 and a 1/2 lb bag is only $16.95. I think ill just buy the bag and have extra for someone else who needs em.
I'll buy some of your extras.